wtorek, 31 grudnia 2013

Podsumowanie 2013

Recenzje

W 2013 opublikowałam 71 recenzji, z czego 57 było książkowych a 14 filmowych.
Myślę, że jest to całkiem dobry wynik, ale mam nadzieję, że w przyszłym roku znajdę jeszcze więcej dobrych książek i jeszcze więcej zrecenzuję.


Najlepsze książki: 
Najlepsze filmy:

 

Blog

Patrząc na moje statystyki po prostu dziwi mnie, że zdobyłam jako taką popularność skoro moje recenzje nie są jakieś świetne i pod względem językowym i technicznym. Dziękuję jednak moim obserwatorom, komentatorom i osobom, które regularnie odwiedzają bloga, ale także tym, którzy wpadli tu przez kompletny przypadek szukając dobrej książki lub ciekawego filmu :)

Wyświetlenia: 13 693 - wielkie ogromne WOW i dziękuję :)
Obserwatorzy: 61
Opublikowane posty: 102 (71 recenzje)
Opublikowane komentarze: 264
Najczęściej czytany post: Recenzja filmu. Chłopiec w pasiastej piżamie - blisko 2200 wyświetleń!

2013 był miłym rokiem dla bloga. W maju zaczęłam współpracę recenzencką z Fabryką Słów i zrecenzowałam dla nich Pułapkę Tesli, oraz dostałam w konkursie 52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca.

Co było dla mnie miłą niespodzianką od bloga My books - Nasze recenzje otrzymałam książkę Wybrańcy :) Sama też zorganizowałam rozdanie, w którym można było wygrać książkę Przez burze ognia. Mam nadzieję, że w przyszłym roku zorganizuje ich jeszcze parę...

Brałam udział w przeróżnych rozdaniach i konkursach, a także w Kuferku Książkówki - świetna inicjatywa, mam nadzieję, że autorka jeszcze ją pociągnie ;) Wyzwanie w którym uczestniczyłam w tym roku to Czytam Fantastykę - jak sama nazwa mówi chodziło w nim o to, aby przeczytać jak najwięcej fantastycznych książek w ciągu roku. Autorka prowadziła wyzwanie bardzo sprawnie mimo wielu osób biorących udział, więc w następną edycję również się zaangażuję.

Co jeszcze? Mam nadzieję, że 2014 przyniesie wiele książkowych niespodzianek dla mnie i dla Was i tego Wam życzę :)
Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim!

5 komentarzy:

 1. Gratuluję, przecież to całkiem dużo recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Ja tam dodałam jeszcze mniej recenzji, bo dodaję jedną tygodniowo, więc o Ciebie i tak jest świetnie! Szczęśliwego Nowego Roku! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie masz się czym przejmować, świetny wynik. ;) Z kilkoma najlepszymi książkami się zgadzam, bo sama je czytałam, np. Dary, Długa Ziemia, Gone. :) Baśniobór właśnie czytam, sądzę, że nie będzie to moja ulubiona seria, ale jest bardzo przyjemna. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję blogowych sukcesów i życzę wielu kolejnych i satysfakcji :)
  Nietykalnych też widziałam w 2013 roku, może nie zaliczę go do moich ulubionych filmów, ale naprawdę warto było obejrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie gratuluję blogowych sukcesów :>
  Jestem pierwszy raz, ale będę wpadać częściej... Bardzo tu miło, no i ładnie ^^

  Pozdrawiam,
  W.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozostawione tu komentarze, ponieważ motywują mnie one do dalszej pracy. Jeśli chcesz pozostaw tu adres swojego bloga (ale nie spamuj!) - postaram się na niego zaglądnąć ;)