środa, 31 lipca 2013

Podsumowanie LIPIEC

Lipiec udał mi się całkiem nieźle. Może nie tak dobrze jak niektórym (jak oglądam podsumowania innych blogów recenzenckich to się po prostu wstydzę - 21 książek. JAK???), ale i tak nie były to tylko 2 czy 1 recenzja. Okej więc przechodzimy do tych moich, i tak dość smętnych, wyników...

Recenzje


Przeczytane 
Pozaświatowcy, tom II. Zarzewie buntu; Brandon Mull (recenzja)
GONE Zniknęli. Faza pierwsza: Niepokój; Michael Grant (recenzja)
Czytelniczka znakomita; Alen Bennett (recenzja)
Buba; Barbara Kosmowska (recenzja)

Najlepsza książka: GONE Zniknęli. Faza pierwsza: Niepokój
Ogółem recenzji: 4
Blog


Statystyki
Łącznie w lipcu miałam: 1 585 wyświetleń :)

Obserwatorzy i komentatorzy
W czerwcu osiągnęłam sumę 21 obserwatorów. Od teraz możecie mnie również obserwować na bloglovinie. Zostawiliście na blogu 11 komentarzy.


A co z sierpniem? Jeszcze się na blogu nie chwaliłam, ale zakupiłam parę książek z Media Rodziny, ponieważ znajoma moich rodziców zaczęła tam pracować. Co wybrałam ja (i mój brat) zobaczycie nie długo, a tymczasem do następnej recenzji.
Udanej reszty czwartku :)

2 komentarze:

  1. Sama nie wiem, jak to zrobiłam :P Zdziwiłam się na początku, kto aż tyle książek przeczytał, nie sądziłam, ze piszesz o mnie ;)
    Dwie pierwsze pozycje bardzo mnie interesują, Pozaświatowców mam w planach, a Gone uwielbiam niedługo zabiorę się za 6 część. ;)

    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie jest źle :D Oby w sierpniu było jeszcze więcej Twoich recenzji :) A GONE uwielbiam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozostawione tu komentarze, ponieważ motywują mnie one do dalszej pracy. Jeśli chcesz pozostaw tu adres swojego bloga (ale nie spamuj!) - postaram się na niego zaglądnąć ;)