czwartek, 28 lutego 2013

Podsumowanie LUTY

Kolejny miesiąc minął, więc czas na podsumowanie lutego. Muszę przyznać, że słabo było u mnie z recenzjami. Powodem jest oczywiście mało czasu na czytanie (szkoła daje się we znaki - lektura i cała ta nauka bardzo przeszkadzają mi w czytaniu) oraz to, że ostatnio tonę w chusteczkach, ponieważ jestem chora i nie mogę wybrać się do biblioteki. Zaległości postanawiam nadrobić w marcu i zamówić sobie parę, od dłuższego czasu ciekawiących mnie książek ; )


Recenzje


Przeczytane 
Tylko dla wybranych; Kate Brian (recenzja)
Impreza zamknięta; Kate Brian (recenzja)
Poza zasięgiem; Kate Brian (recenzja)
Miasto popiołów; Cassandra Clare (recenzja)
Miasto szkła; Cassandra Clare (recenzja)

Obejrzane
Merida Waleczna (recenzja)

Najlepsza książka: Miasto szkła
Najlepszy film: Merida Waleczna
Ogółem recenzji: 6 


Blog


Statystyki
Łącznie w lutym miałam: 651 wyświetleń (duża poprawa w poprzednim było ich zaledwie 360)

Obserwatorzy i komentatorzy
W lutym osiągnęłam sumę 8 obserwatorów, zostawiliście na blogu 29 komentarzy.Taylor Swift - I Knew You Were Trouble (Goat Edition, Full Version)
Naprawdę Was przepraszam, drodzy czytelnicy, że zamieszczam takie głupoty, ale koza jest po prostu nie do przebicia ; )

5 komentarzy:

 1. Bardzo dobre statystyki :) Powoli do przodu. Życzę jeszcze owocniejszego marca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozkręcanie bloga nie jest może najprzyjemniejszym zajęciem, ale myślę że dało skutki i mam tyle wyświetleń ile mam ; ) Również sobie życzę owocniejszego marca, muszę poprawić ten nieudany luty.

   Usuń
 2. Bardzo fajne wyniki - gratuluje :) Nasz luty był bardzo dobry i jesteśmy z siebie dumne, ale widzę że kilka osób też lubi luty. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eee tam, dla mnie luty nie był zbyt owocny. Kiedy czytałam wasze statysyki to aż mi szczęka opadła - 18 oraz 9 książek to naprawdę dobre wyniki ; )

   Usuń
 3. Gratuluję rozkręcania bloga ;>
  Żadnej z książek niestety nie czytałam, ale planuję się zabrać za serię Cassandry Clare. "Meridę" muszę koniecznie obejrzeć ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie pozostawione tu komentarze, ponieważ motywują mnie one do dalszej pracy. Jeśli chcesz pozostaw tu adres swojego bloga (ale nie spamuj!) - postaram się na niego zaglądnąć ;)